prestige skprestige logoprestige eng
prestige sk prestige eng
prestige octavia od 25 prestige limuzína

AUTOPOŽIČOVŇA PRESTIGE rent-a-car Košice

- Naša spoločnosť sídliaca v Košiciach Vám ponúka tieto kvalitné služby: krátkodobý, dlhodobý prenájom áut a ak si chcete na ceste oddýchnuť, tak využite službu prenájom vozidla s našim vodičom a dajte sa odviezť kamkoľvek budete chcieť. Všetky starosti s autom môžte nechať na nás a Vy sa bez problémov odvezte tam, kam potrebujete. Auto si môžete prevziať BEZ PRÍPLATKU kdekoľvek v Košiciach vrátane letiska. V mestách, ako Poprad, Stará Ľubovňa, Prešov, Michalovce, Rožňava, Svidník prípadne Bratislava je pristavenie za príplatok podľa platného cenníka. Na Slovenskom trhu fungujeme od roku 2015, kde naše služby za tú dobu využili stovky spokojných klientov. Samozrejmosťou je, že v našej ponuke nájdete celú škálu príslušenstva, ako napríklad detskú sedačku, navigáciu, či plné poistenie s 0% spoluúčasťou za prijateľné ceny. Nielen preto sme najlacnejšia autopožičovňa v Košiciach a okolí.

Naše krédo je spokojný klient do pár minút. A to v prípade rezervácie, odovzdania auta, či riešenia rôznych udalostí na cestách.

PRENÁJOM AUTA - AKO NATO:

- Úplne jednoducho! K objednaniu auta potrebujete skutočne tak málo. Len pár minút Vás delí od vyplnenia kompletnej rezervácie. Prevzatie auta zvyčajne netrvá dlhšie ako 10 minút.

VERNOSŤ SA OPLATÍ:

- Máme prepracovaný vernostný program, kde si vedia naši klienti uplatniť zľavy až do výšky 15% na prenájom, resp. 30% na príslušenstvo.

NAŠE REFERENCIE


Norbert B.

" Spokojnost 100% Dakujem a odporucam. "

Miriam M.

" Excellent customer service.
Urcite budem odporucat. "

Tibor M.

" potrebovali sme dve auta na svadbu, ktore sme dostali perfektne vycistene a pripravene :-) uzasna cena za tie dve auta aj servis, tak sme im doniesli aspon kolace ako vysluzku "

Marcel M.

" 101% satisfaction and very well recommended! "

Nigel P.

" Excellent prices, excellent service and an excellent provider (Rado). I have rented many times with this company (as have many of my friends) and each time was as perfect as the last. I wouldn't hesitate at all to recommend this car rental to any of my friends. Keep up the great job, Rado! "

Daniel K.

" So sluzbami aj samotnym autom som bol velmi spokojny, auto sme mali nacas, ciste a za super cenu :) "

Ornella M. Z.

" Excellent service! Rado was super professional and helpful! Highly recommended "

Tento web používa súbory cookie na personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Čo je to cookie ?