prestige skprestige logoprestige eng
prestige sk
prestige eng
prestige octavia od 25 prestige limuzína

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

=== Ako si viem rezervovať vozidlo? ===
Vozidlo je možné rezervovať prostredníctvom rezervačného formulára na našej stránke, e-mailom alebo telefonicky na čísle +421 950 45 45 01.

=== Čo potrebujem pri prenájme vozidla? ===
Fyzická osoba: PAS, resp. OP, VP platný minimálne 1 rok, kreditnú kartu Právnická osoba: Výpis z OR, resp. Živnostenský list, PAS resp. OP a VP vodiča vozidla

=== Aké sú platobné podmienky? ===
Pri platbe v hotovosti klient uhradí dohodnutú sumu prenájmu + depozit za vozidlo, ktorý bude vrátený v plnej výške po odovzdaní nepoškodeného a dotankovaného vozidla. Pri platbe kartou prostredníctvom mobilného POS terminálu zablokujeme nájomné a depozit na kreditnej karte. Po vrátení nepoškodeného vozidla sa zrealizuje platba a odblokuje depozit.

=== Je možné platiť kartou aj na mieste pristavenia? ===
Áno. Depozit a platba za prenájom je po dohode možná kdekoľvek na území SR mobilným POS terminálom.

=== Kde je možné prevziať vozidlo a ako? ===
Bezplatne na akejkoľvek adrese v Košiciach, na letisku v Košiciach. Na letisku Poprad a Bratislava po dohode za poplatok podľa platného cenníka. Pri odovzdávaní vozidla na letisku Vás počkáme s tabuľkou s Vaším menom resp. názvom firmy aj v prípade meškania letu.

=== Kde je možné s vozidlom vycestovať? ===
Kdekoľvek v krajinách EÚ podľa poistného pokrytia.

=== Čo robiť v prípade havárie resp. poruchy? ===
V prípade havárie resp. poruchy volať na kontaktné číslo, pri havárii bezodkladne zavolať políciu.

=== Sú vozidla poistene a aká je spoluúčasť pri nehode? ===
Vozidla sú zákonne aj havaríjne poistené. Pri Vami zapríčinenej nehode zaplatíte spoluúčasť podľa aktuálnych Všeobecných obchodných podmienok, ak nebolo v zmluve dohodnuté inak. Ak nie je zapríčinená nehoda Vami neplatíte žiadne poplatky no musí byť známy vinník a splnené podmienky prenajímateľa.

=== Je možné prenajať si vozidlo s 0% spoluúčasťou? ===
Áno, je to možné za poplatok vo výške 8,-€ / deň.

Tento web používa súbory cookie na personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Čo je to cookie ?